CZ EN SK
Přihlášení | Registrace


Oblečení pro nošení dětí v šátcích, ergonomických nosítkách a pro těhotné ženy

Váš nákup: 0 Kč
Sleva: 0 Kč


MENU

Těhotenská vsadka fleece

Cena: 299 Kč

Těhotenská vsadka vhodná do fleece mikin jako rozšíření, kdy se rostoucí těhotenské bříško již pod klasickou bundu nevejde.

Těhotenské vsadky jsou vhodné pouze do produktů Angel Wings.
Pokud máte zájem o těhotenskou vsadku, která není již v naší nabídce a máte mikinu, bundu či jiný produkt ze starší kolekce Angel Wings kontaktujte nás prosím na e-mail simona@angel-wings.cz.
Všechny zipy u vsadky musí být kompatibilní s produktem, někdy není jednoduché najít ten správný zip či materiál, a tak bude možná potřeba bundu či mikinu zaslat k nám, abychom vhodnou těhotenskou vsadku mohli ušít.
Možnost došít i tandemovou vsadku, na cenu se informujte na simona@angel-wings.cz.


Velikost
Tabulka velikostí

Zjistěte správnou velikost

Slevy
Sleva

Aktuální slevové akce a výprodeje zboží

Slevy
Poštovné a balné

Při objednávce nad 4000,- doprava zdarma


NAJDETE NÁS I NA
Facebook Angel-Wings Twitter Angel-Wings INSTAGRAM
DOTAZY, KOMENTÁŘE, TIPY ... MŮŽETE PSÁT ZDE
Email Angel-Wings

+420 603 391 416 | info@angel-wings.cz

© 2015 Angel-wings | Produkty (výrobky a služby) , jakož i jejich vizualizace, fotografie a jiné doprovodné materiály zobrazené na těchto stránkách jsou předmětem duševního vlastnictví, podléhají autorskoprávní a průmyslověprávní ochraně a byly řádně registrovány u příslušných úředních institucí. Jakékoliv nakládání (publikování tiskem, sdělování prostřednictvím sítí elektronických komunikací, napodobování, rozmnožování, rozšiřování, vystavování, atd.) bez předchozího písemného souhlasu nositele práv je zákonem zakázáno. V případě Vašeho zájmu o užití takto chráněných produktů se na nás , prosím, předem obraťte za účelem sjednání licenčních podmínek.