CZ EN SK
Přihlášení | Registrace


Oblečení pro nošení dětí v šátcích, ergonomických nosítkách a pro těhotné ženy

Váš nákup: 0 Kč
Sleva: 0 Kč


MENU

Materiál

Fleece:

Počesané pleteniny ze syntetických vláken byly vytvořeny jako mnohem levnější náhrada oděvních textilií z přírodních vláken, ze kterých byly (a jsou) vyráběny oděvy s vysokými tepelně-izolačními vlastnostmi. Klasickým příkladem jsou vlněné výrobky. Tyto materiály však patří do nejvyšších cenových skupin. I přes téměř dokonalé finální úpravy je velkou nevýhodou vlněných výrobků náročnost údržby. Zde dostávají prostor výrobky ze syntetických vláken, jejichž údržba je velice snadná a životnost (stabilita vzhledu a vlastností) velmi dlouhá. Syntetické počesané pleteniny - FLEECE – si získaly na trhu svou stálou pozici právě pro svoje skvělé tepelně-izolační vlastnosti, snadnou údržbu a nízkou hmotnost finálních výrobků.

 

Softshell

Cílem softshellu je poskytnout v jednom kusu oblečení dostatečný komfort pro většinu aktivit a klimatických podmínek. Svrchní vrstvu tvoří nejčastěji úplet z hustě tkaného elastického polyamidu s vodoodpudivou úpravou (DWR) a zvýšenou odolností vůči oděru. Vnitřní vrstvu tvoří oblíbená a příjemná flísová vrstva uchovávající teplo a efektivně transportující vlhkost ven.

Softshell, jako název pro druh vícevrstvého materiálu.  Membránový softshell (3 vrstvy) v sobě obsahuje mezi vnější a vnitřní vrstvou ještě membránu čímž poskytuje lepší odolnost vůči větru. První membránový softshell byl vyvinut již takřka před 4 lety firmou Malden Mills (výrobce známého Polartecu) ve spolupráci s firmou Arcteryx. 

 

Bambus

na dotek jemné a příjemné i po stém vyprání.

Díky přírodní stavbě bambusového vlákna vsákne až 3krát více než bavlna. Čím více perete, tím více saje. Stavba bambusového vlákna je dutá a díky tomu je látka prodyšná a funguje jako přírodní funkční materiál, odvádí vlhkost od pokožky, ta zůstává v přirozeném prostředí, takže není potřeba žádné krémy na mazání. Bambusové vlákno obsahuje přírodní složku Bamboo Khun, která nedovoluje vzniku bakterií. Díky tomu jsou plenky odolné vůči bakteriím a zápachu. Struktura vlákna zajišťují termoregulaci. V teplém počasí chladí cca o 2 stupně a v chladném příjemně hřeje.

 

Tencel
 
Díky své struktuře nanovláken má TENCEL® několik výhod: vlákno je jemné jako pokožka, pevné jako polyester, chladivé jako len, hřejivé jako vlna a absorbuje více než bavlna. TENCEL® je schopen absorbovat pot díky nanovláknům ze kterých je vlákno složené. Tyto nanovlákna  jsou hydrofilní a zaručí ideální absorpci potu a udržení optimálního mikroklimatu pokožky. Ve srovnání s umělými vlákny je transport vlhkosti unikátní, probíhá uvnitř vlákna. Umělá vlákna nejsou schopna absorbovat vlhkost dovnitř vlákna a k transportu dochází pouze na povrchu. Ve srovnání s bavlnou TENCEL® absorbuje o 50 % více vlhkosti. V porovnání s ostatními materiály je TENCEL® schopen odvádět pot i při 65% vlhkosti vzduchu. Co se týče hygieny a množení bakterií, které způsobují nepříjemný zápach, je TENCEL® díky svým přírodním antibakteriálním vlastnostem ideální materiál pomáhající naší pokožce relaxovat a uvolňovat se. Množení bakterií způsobujících zápach nemá u materiálu TENCEL® šanci.
 
google-site-verification: google4c815210c315ed43.html

Velikost
Tabulka velikostí

Zjistěte správnou velikost

Slevy
Sleva

Aktuální slevové akce a výprodeje zboží

Slevy
Poštovné a balné

Při objednávce nad 4000,- doprava zdarma


NAJDETE NÁS I NA
Facebook Angel-Wings Twitter Angel-Wings INSTAGRAM
DOTAZY, KOMENTÁŘE, TIPY ... MŮŽETE PSÁT ZDE
Email Angel-Wings

+420 603 391 416 | info@angel-wings.cz

© 2015 Angel-wings | Produkty (výrobky a služby) , jakož i jejich vizualizace, fotografie a jiné doprovodné materiály zobrazené na těchto stránkách jsou předmětem duševního vlastnictví, podléhají autorskoprávní a průmyslověprávní ochraně a byly řádně registrovány u příslušných úředních institucí. Jakékoliv nakládání (publikování tiskem, sdělování prostřednictvím sítí elektronických komunikací, napodobování, rozmnožování, rozšiřování, vystavování, atd.) bez předchozího písemného souhlasu nositele práv je zákonem zakázáno. V případě Vašeho zájmu o užití takto chráněných produktů se na nás , prosím, předem obraťte za účelem sjednání licenčních podmínek.