Příběh Angel Wings aneb jak jít za svým snem

O značce Angel Wings

Už je to mnoho let, kdy se mi naskytla příležitost, začít svou vášeň a svůj sen sdílet s mnoha, dnes už tisíci ženami po celém světě. Tehdy ještě žádné hezké specializované oblečení na nošení dětí nebylo, a tak jsem si jej začala šít sama. Nejdřív doma sama pro sebe, pak skrze externí šicí dílnu pro Vás.

Do podnikání jsem skočila rovnýma nohama, s velkou naivitou a opojena hormony. Julince bylo půl roku, když se zrodil ten nápad, příležitost a velká výzva, kterou jsem přijala. O podnikání jsem nevěděla vůbec nic. Ekonomika pro mě byla sprosté slovo. Měla jsem jen nápad a hodně iluzí.

První tři roky rozhodně nebyly procházkou růžovým sadem. Přes den jsem s dcerkou na zádech a taškami na ramenou běhala na poštu a na výrobu. Pracovala jsem do tří do rána a vstávala v šest (a mezi tím třikrát kojila). Vůbec nechápu, že jsem to přežila ve zdraví.

O značce Angel Wings

Dnes ale nelituji ani jedné vteřiny. Tvoříme nádherné oblečení, plné elegance a barev. Ukazujeme ostatním maminkám, že se s dítětem v šátku nemusí oblékat do pytlů a beztvarých mikin po manželovi.  Mohou být krásné a cítit s skvěle, jako ženy, podtržené kouzelnou esencí mateřství.

Můj příběh začal z mé vlastní potřeby a obrovské touhy pomáhat. Ukázat, že si můžeme užívat každého dne s našimi dětmi. Že se nemusíme vzdávat svých aktivit a snů. Můžeme sportovat, chodit na procházky, jezdit na výlety, cestovat. Být aktivní a ještě se při tom cítit skvěle.

Ukázat, že s dětmi život právě začíná. V celé jeho kráse, aktivitě a celistvosti.

Pojďte se nechat hýčkat našimi andělskými křídly. Pusťte z hlavy nepohodlí, nedostatek sebevědomí nebo ženskosti. Jste to stále Vy, jen o děti bohatší…