• I JAKO MAMINKA MŮŽETE BÝT KRÁSNÁ

    Nejen že můžete. Mateřství nás ženy obdarovává
    speciálním kouzlem. Pojďme jej spolu podtrhnout.

Na břiše
Stačí vepnout vsadku do předního zipu. Užší nebo širší, podle toho, jak Vám roste miminko.
Na zádech
Stačí přepnout vsadku zepředu na záda a máte zas úplně jinou bundu. A nebo vemnete dopředu i dozadu a můžete nosit tandemově.
Bez dítěte
Po odepnutí vsadek můžete bundu pohodlně a elegantně využít i bez „nošence“, aniž by kdokoli poznal, že jde původně o kousek určený pro nošení dětí.
V těhotenství
Naše těhotenské vsadky jsou vytvarované jinak, než ty nosící. Zapínají se až ke krku a natvarované jsou přesně tam, kde roste bříško.

Máte raději sportovní módu nebo Eleganci ?

Možná si říkáte – „mě móda nezajímá. Nejsem nakupovací typ.“

Ale pravda je, že nahatí nechodíme. Podnebí ani společnost nám to neumožňuje. Takže minimálně pár kousků Vám v šatníku visí.

Já módu miluju.

Milovala jsem vždy a dnes, když je to moje vášeň a můj business, miluju jí o to víc.

Tvořím pro ten pocit, když vidím na ulici maminku, která nese své dtě v šátku a přes něj má zapnutý náš softshellový kabát s kožešinkou a každý se za ní ohlédne, jak moc jí to sluší.

Tvořím pro ten okamžik, kdy na nosící konferenci stojí zástupy žen u našeho stánku, protože naš bundy prostě milují a chtějí si vybrat tu svou.

Tvořím pro samotný proces tvoření. Když vymýšlíme další krásný svršek a já před očima vidím ty rozzářené oči Vás, které si budete novou bundu s nadšením doma rozbalovat.

Potože to, co si vezmeme ráno na sebe – to jak se v daném oblečení cítíme – ovlivňuje celý náš den. Naši náladu. Naše vystupování, naší komunikaci, náš dobrý nebo špatný pocit.

A my si přejeme, aby to naše oblečení, vyluzovalo úsměvy na tvářích a pocit, že jste Bohyně. Protože přesně takové jste!

Volejte: +420 603 391 416

Volejte: +420 603 391 416