CZ EN SK
Log in | Registration


Babywearing clothing

Your purchase: 0 €
Discount: 0 €


MENU

Material

 

Fleece:

Počesané pleteniny ze syntetických vláken byly vytvořeny jako mnohem levnější náhrada oděvních textilií z přírodních vláken, ze kterých byly (a jsou) vyráběny oděvy s vysokými tepelně-izolačními vlastnostmi. Klasickým příkladem jsou vlněné výrobky. Tyto materiály však patří do nejvyšších cenových skupin. I přes téměř dokonalé finální úpravy je velkou nevýhodou vlněných výrobků náročnost údržby. Zde dostávají prostor výrobky ze syntetických vláken, jejichž údržba je velice snadná a životnost (stabilita vzhledu a vlastností) velmi dlouhá. Syntetické počesané pleteniny - FLEECE – si získaly na trhu svou stálou pozici právě pro svoje skvělé tepelně-izolační vlastnosti, snadnou údržbu a nízkou hmotnost finálních výrobků.

 

Softshell

Cílem softshellu je poskytnout v jednom kusu oblečení dostatečný komfort pro většinu aktivit a klimatických podmínek. Svrchní vrstvu tvoří nejčastěji úplet z hustě tkaného elastického polyamidu s vodoodpudivou úpravou (DWR) a zvýšenou odolností vůči oděru. Vnitřní vrstvu tvoří oblíbená a příjemná flísová vrstva uchovávající teplo a efektivně transportující vlhkost ven.

Softshell, jako název pro druh vícevrstvého materiálu.  Membránový softshell (3 vrstvy) v sobě obsahuje mezi vnější a vnitřní vrstvou ještě membránu čímž poskytuje lepší odolnost vůči větru. První membránový softshell byl vyvinut již takřka před 4 lety firmou Malden Mills (výrobce známého Polartecu) ve spolupráci s firmou Arcteryx. 

 

Bambus

na dotek jemné a příjemné i po stém vyprání.

Díky přírodní stavbě bambusového vlákna vsákne až 3krát více než bavlna. Čím více perete, tím více saje. Stavba bambusového vlákna je dutá a díky tomu je látka prodyšná a funguje jako přírodní funkční materiál, odvádí vlhkost od pokožky, ta zůstává v přirozeném prostředí, takže není potřeba žádné krémy na mazání. Bambusové vlákno obsahuje přírodní složku Bamboo Khun, která nedovoluje vzniku bakterií. Díky tomu jsou plenky odolné vůči bakteriím a zápachu. Struktura vlákna zajišťují termoregulaci. V teplém počasí chladí cca o 2 stupně a v chladném příjemně hřeje.

 

Tencel
 
Díky své struktuře nanovláken má TENCEL® několik výhod: vlákno je jemné jako pokožka, pevné jako polyester, chladivé jako len, hřejivé jako vlna a absorbuje více než bavlna. TENCEL® je schopen absorbovat pot díky nanovláknům ze kterých je vlákno složené. Tyto nanovlákna  jsou hydrofilní a zaručí ideální absorpci potu a udržení optimálního mikroklimatu pokožky. Ve srovnání s umělými vlákny je transport vlhkosti unikátní, probíhá uvnitř vlákna. Umělá vlákna nejsou schopna absorbovat vlhkost dovnitř vlákna a k transportu dochází pouze na povrchu. Ve srovnání s bavlnou TENCEL® absorbuje o 50 % více vlhkosti. V porovnání s ostatními materiály je TENCEL® schopen odvádět pot i při 65% vlhkosti vzduchu. Co se týče hygieny a množení bakterií, které způsobují nepříjemný zápach, je TENCEL® díky svým přírodním antibakteriálním vlastnostem ideální materiál pomáhající naší pokožce relaxovat a uvolňovat se. Množení bakterií způsobujících zápach nemá u materiálu TENCEL® šanci.

Velikost
Size table

Slevy
Discount

Slevy
Postage and packing


We are on
Facebook Angel-Wings Twitter Angel-Wings INSTAGRAM
Questions, tips, comments, please contact us
Email Angel-Wings

+420 603 391 416 | info@angel-wings.cz

© 2015 Angel-wings | All copyright, trade marks and all other intellectual property rights in this Website and its content (including without limitation the Website design, text, graphics and all software and source codes connected with the Website) are owned by or licensed to Angel wings.cz In accessing the Website you agree that you will access the content solely for your own personal, non-commercial use. None of the content may be downloaded, copied, reproduced, transmitted, stored, sold or distributed in any way whatsoever without the prior written consent of the copyright holder.