Nová kolekce je připravena. Můžete opět objednávat!

Já nevím jak vy, ale mně když fouká na krk, tak je mi prostě zima, ať už teploměr ukazuje jakoukoli teplotu.

Se šálou mě najdete často i v létě.

Miluju šátky a šály , mám jich plné šuplíky a nedokážu se s nima rozloučit ani když už dávno dosloužily nebo barevně neladí k mému momentálnímu rozpoložení.

Moje dcerka mě nedávno upozornila, že už jich mám nějak moc:) Že bych si v nich měla uklidit. To jsem udělala. Přestěhovala jsem jich dva plné koše do horní části šatny…. A koupila si čtyři další:)

Jsem tedy od nátury omotávací typ:-)  Přesto mi trvalo několik let, než jsem přišla na to, jak vyřešit krk a dekolt u nosičských bund, když je dítko nošeno na břiše.

To je takový oříšek. Jakmile zapnete vsadku do předního zipu vznikne vám u krku  volný prostor. Nejen že to nevypadá úplně elegantně, ale hlavně tudy vážně dost táhne. Nejvíc nepříjemné je to, když venku fouká, vy chvátáte, potíte se až na zadku, o dekoltu ani nemluvím.

A pak to odstůněte parádním zánětem prsu….

Dlouho jsme to nějak zkoušeli vmyslet a vyvzorovat a pořád to nebylo ono… A pak to přišlo. Nápad s velkým N. Klasicky mě to probudilo ze spaní, Takový AHA efekt. Ze dne na den a na první dobrou jsme ušili malinkatý trojúhelník se dvěma zipy .

Dovnitř bundy jsme pod límec schovali jejich druhé části a vznikl detail takřka geniální. Nikde nic netlačí, nikam nefouká a navíc to vypadá dobře.

Pravda, chce to trochu cviku naučit se na hrudníku zipy zapínat, ale to je jako se vším.

Trénink dělá mistra a na třetí procházce už to jde úplně samo:)

Tak si říkám, že jsem na to nepřišla, když jsem já nosila své děti. Ušetřilo by mi to spoustu nepohodlí…