CZ EN SK
Přihlášení | Registrace


Oblečení pro nošení dětí v šátcích, ergonomických nosítkách a pro těhotné ženy

Váš nákup: 0 €
Sleva: 0 €


MENU

Těhotenská vsadka Softshell

Cena: 15 €

Těhotenská vsadka vhodná do softshell bund jako rozšíření, kdy se rostoucí těhotenské bříško již pod klasickou bundu nevejde.

Těhotenské vsadky jsou vhodné pouze do produktů Angel Wings.
Pokud máte zájem o těhotenskou vsadku, která není již v naší nabídce a máte mikinu, bundu či jiný produkt ze starší kolekce Angel Wings kontaktujte nás prosím na e-mail simona@angel-wings.cz.
Všechny zipy u vsadky musí být kompatibilní s produktem, někdy není jednoduché najít ten správný zip či materiál, a tak bude možná potřeba bundu či mikinu zaslat k nám, abychom vhodnou těhotenskou vsadku mohli ušít.
Možnost došít i tandemovou vsadku, na cenu se informujte na simona@angel-wings.cz.


Velikost
Tabulka velikostí

Zjistěte správnou velikost

Slevy
Sleva

Aktuální slevové akce a výprodeje zboží

Slevy
Poštovné a balné

Při objednávce nad 250 € doprava zdarma


Najdete nás i na
Facebook Angel-Wings Twitter Angel-Wings INSTAGRAM
DOTAZY, KOMENTÁŘE, TIPY ... MŮŽETE PSÁT ZDE
Email Angel-Wings

+420 603 391 416 | info@angel-wings.cz

© 2015 Angel-wings | Produkty (výrobky a služby) , jakož i jejich vizualizace, fotografie a jiné doprovodné materiály zobrazené na těchto stránkách jsou předmětem duševního vlastnictví, podléhají autorskoprávní a průmyslověprávní ochraně a byly řádně registrovány u příslušných úředních institucí. Jakékoliv nakládání (publikování tiskem, sdělování prostřednictvím sítí elektronických komunikací, napodobování, rozmnožování, rozšiřování, vystavování, atd.) bez předchozího písemného souhlasu nositele práv je zákonem zakázáno. V případě Vašeho zájmu o užití takto chráněných produktů se na nás , prosím, předem obraťte za účelem sjednání licenčních podmínek.