Fashion Revolution je uvědomění si toho, že naše oblečení nepadá z nebe. Vyrábějí ho lidé, kteří mají potřeby, touhy a sny. Stejně jako ty nebo já.

zdroj : Fashion revolution week

Jsou projekty, které okolo mě jen tak projdou. U jiných se zastavím, některé mě zaujmou. Každý týden sociální sítě na něco upozorňují.

Někdy je to pro zasmání, někdy je to úplná hloupost.

Jindy však, tak jako v případě Fashion Revolution week, jde o něco, co mě hluboce chytí za srdce.

Protože se mě to týká. Protože se to týká každé z nás. Protože je to součástí mě samé.

 

 

Možná si říkáte – “mě móda nezajímá. Nejsem nakupovací typ.”

Ale pravda je, že nahatí nechodíme. Podnebí ani společnost nám to neumožňuje. Takže minimálně pár kousků Vám v šatníku visí.

Já módu miluju.

Milovala jsem vždy a dnes, když je to moje vášeň a můj business, miluju jí o to víc.

Fashion revolution week se snaží poukázat na to, že oblečení nevzniká samo o sobě, že jsou za ním lidé. Takoví, jako Ty nebo já. Ženy (v našem případě). Které každé ráno zasedají ke svému šicímu stroji a steh po stehu vytvářejí umělecká díla.

Z malinkých kousíčků sešijí složitý celek. A to by se mělo dít v podmínkách, ve kterých se jim pracuje dobře. Kam přicházejí s úsměvem na tváři a jsou za svou práci náležitě oceněné.

Naší fillozofií v Angel wings je vymýšlet a vytvářet takové oblečení, které nebude viset ve skříních.

Takové, které se dá nosit po velmi dlouhé období. Od těhotenství, s dítětem na břiše, na zádech, v tandemu nebo zcela bez něj . Oblečení multifunkční a specializované. Takové, které můžete nosit s prvním, druhým, třeba i třetím dítětem. Dokonce i v mezidobích mezi nimi. Nevytváříme odpad. Kvalita je pro nás na prvním místě.

Největší radost mívám, když vidím, že bundy Angel wings oblékají s radostí a láskou i maminky, které mají své děti z šátku odrostlé. Pak vím, že má naše práce smysl. Chceme vytvářet kousky, které Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu, budou praktické, pohodlné a vy se v nich budete cítit krásné.

V českých podmínkách, českýma rukama.

 

Každá bunda má svůj příběh. V každé je schováno tisíce laskavých doteků a radost z práce. Cítíte to?

Víte, kdo ušil vaše oblečení?

Více o zákulisí naší dílny naleznete I v mém článku “Když stroje utichnou”