Kdo jsou "Andělská křídla"?

To, co si ráno oblečeme, ovlivňuje celý náš den. Naši náladu, chování, jednání s ostatními lidmi. Jak se cítíme uvnitř, tak se pak projevujeme navenek. Není tedy jedno, co si vezmeme na sebe.

Angel Wings

Už je to mnoho let, kdy se mi naskytla příležitost začít svou vášeň a svůj sen sdílet s mnoha, dnes už tisíci, ženami po celém světě. Tehdy ještě žádné hezké specializované oblečení na nošení dětí nebylo, a tak jsem si jej začala šít sama. Nejdřív doma jen pro sebe, pak skrze externí šicí dílnu pro vás.

Do podnikání jsem skočila rovnýma nohama, s velkou naivitou a opojena hormony. Julince bylo půl roku, když se zrodil ten nápad, příležitost a velká výzva, kterou jsem přijala. O podnikání jsem nevěděla vůbec nic. Ekonomika pro mě byla sprosté slovo. Měla jsem jen nápad a hodně iluzí.

První tři roky rozhodně nebyly procházkou růžovým sadem. Přes den jsem s dcerkou na zádech a taškami na ramenou běhala na poštu a na výrobu. Pracovala jsem do tří do rána a vstávala v šest (a mezi tím třikrát kojila). Vůbec nechápu, že jsem to přežila ve zdraví.

Dnes ale nelituji ani jedné vteřiny. V Angel Wings už dávno nejsem sama. Mám skvělý tým, se kterým společně tvoříme nádherné oblečení, plné elegance a barev. Ukazujeme ostatním maminkám, po celém světě,  že se s dítětem v šátku nemusí oblékat do pytlů a beztvarých mikin po manželovi.  Mohou být krásné a cítit se skvěle, jako ženy, podtržené kouzelnou esencí mateřství.

Můj příběh začal z mé vlastní potřeby a obrovské touhy pomáhat. Ukázat, že si můžeme užívat každého dne s našimi dětmi. Že se nemusíme vzdávat svých aktivit a snů. Že můžeme cokoliv. A můžeme kamkoliv. Můžeme sportovat, chodit na procházky, jezdit na výlety, cestovat. Být aktivní, a ještě se při tom cítit skvěle.

Ukázat, že s dětmi život právě začíná. V celé jeho kráse, aktivitě a celistvosti.

Pojďte se nechat hýčkat našimi andělskými křídly. Pusťte z hlavy nepohodlí, nedostatek sebevědomí nebo ženskosti. Jste to stále Vy, jen o děti bohatší…