O nás

I s dítětem můžete být aktivní, elegantní a sebevědomá žena​​

My, v Angel Wings, věříme, že si pro sebe i své miminko zasloužíte to nejlepší

Angel Wings je ryze česká, rodinná značka, pod kterou vyrábíme oblečení pro nošení dětí v šátku či ergonomickém nosítku, pro kojicí a těhotné ženy a taky pro naše nejmenší. U našich produktů klademe důraz na pohodlí, praktičnost a eleganci ve spojení s velmi dobrou kvalitou materiálů i konečného zpracování. Naše výrobky jsou na trhu již od roku 2010 a najdete je dnes již téměř po celém světě. Veškeré produkty pro vás navrhujeme a šijeme s láskou, v českých podmínkách, českýma rukama.

S těhotenským, kojicím a nosicím oblečení od Angel Wings se nemusíte vzdávat svých aktivit a snů. Naopak můžete se svými dětmi vyrazit na hřiště,  na procházku do lesa, za nákupy do obchoďáku nebo třeba na pracovní pohovor. Můžete podnikat výlety, cestovat nebo se realizovat při obchodních jednáních, a navíc se přitom pořád cítit skvěle, stylově a žensky.

S oblečením od Angel Wings jste to totiž stále vy. Jen o dítě bohatší. ♥

Do našich „Andělských křídel“ vkládáme vlastní zkušenosti s našimi malými dětmi – nadšení, radost a nespočet nápadů na nové trendy kousky, které ocení nejen mámy a děti, ale i tátové.

Věříme, že si vy i vaše dítě zasloužíte jen to nejlepší. Proto se zaměřujeme na výběr kvalitních a příjemných materiálů, perfektní zpracování, praktičnost a funkčnost. Navíc dbáme na to, abychom volili střihy, které lichotí ženské postavě – přednostem umožní vyniknout a případné nedokonalosti naopak schovají. Vy se tak budete cítit pohodlně, elegantně, sebevědomě a váš nejcennější poklad bude naprosto spokojený a v bezpečí.

Budeme rádi, když si i vy výrobky zn. Angel Wings zamilujete a třeba se i časem pro nějaký další kousek vrátíte. Každá objednávka, i ta nejmenší, nám dělá velkou radost a balíme ji pečlivě tak, jako bychom posílali to nejcennější, co vám můžeme předat.

Ale už dost o Angel Wings, teď jste na řadě VY! Vyberte si ty nejkrásnější kousky z naší nabídky a užívejte báječné chvíle s vaším miminkem.

A když budete chtít, můžete s námi a naší úžasnou nosicí komunitou sdílet své mateřské okamžiky, třeba prostřednictvím InstagramuFacebooku nebo i na našem YouTube kanálu . Najdete tam rady, tipy, návody a hlavně – porozumění skupiny lidí, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu jako vy. 

ANGEL WINGS DÁVÁ KŘÍDLA, PO KTERÝCH TOUŽÍ KAŽDÁ MÁMA...

Snažíme se, aby jste tady u nás cítili co nejlépe. I proto musíme občas udělat pořádnou údržbu webu. A ta nastala PRÁVĚ TEĎ.
Omluvte tak prosím na pár dní drobné chyby ve zobrazování - víme o nich a pracujeme usilovně, aby vše bylo co nejdříve 100% !

Translate »