Kdo jsou "Andělská křídla"?

To, co si ráno oblečeme, ovlivňuje celý náš den.Naši náladu, chování, jednání s ostatními lidmi. Jak se cítíme uvnitř, tak se pak projevujeme navenek.Není tedy jedno, co si vezmeme na sebe...

Angel wings

vznikla v roce 2010 v malebném jihočeském Táboře.  Nejdřív to byl jen takový naivní nápad, zcela podnikáním nepolíbené mladé maminky na mateřské dovolené.

Dnes již máme vlastní šicí dílnu a tvoříme nádherné oblečení, plné elegance a barev, které prodáváme po celém světě. Ukazujeme ostatním maminkám, že se s dítětem v šátku nemusí oblékat do pytlů a beztvarých mikin po manželovi. Mohou být krásné a cítit s skvěle, jako ženy, podtržené kouzelnou esencí mateřství.

O značce Angel Wings

Dnes ale nelituji ani jedné vteřiny. Tvoříme nádherné oblečení, plné elegance a barev. Ukazujeme ostatním maminkám, že se s dítětem v šátku nemusí oblékat do pytlů a beztvarých mikin po manželovi.  Mohou být krásné a cítit s skvěle, jako ženy, podtržené kouzelnou esencí mateřství.

Můj příběh začal z mé vlastní potřeby a obrovské touhy pomáhat. Ukázat, že si můžeme užívat každého dne s našimi dětmi. Že se nemusíme vzdávat svých aktivit a snů. Můžeme sportovat, chodit na procházky, jezdit na výlety, cestovat. Být aktivní a ještě se při tom cítit skvěle.

Ukázat, že s dětmi život právě začíná. V celé jeho kráse, aktivitě a celistvosti.

Pojďte se nechat hýčkat našimi andělskými křídly. Pusťte z hlavy nepohodlí, nedostatek sebevědomí nebo ženskosti. Jste to stále Vy, jen o děti bohatší…