Proč bych si měla pořídit kojicí oblečení?

kojicí oblečení - tričko na kojení miminka a jeho maminka

Proč bych si měla pořídit kojicí oblečení?

Kojení je jednou z nejdůležitějších součástí péče o miminko a kojicí oblečení může v tomto procesu důležitou roli. Nošení speciálně navržených produktů zvyšuje pohodlí při kojení, maminka i miminko se cítí lépe a kojení je pro oba pohodlnější. Ve výběru oblečení určeného ke kojení můžete najít například trička, šaty nebo noční košilky.

Jaké jsou tedy hlavní výhody speciální kojicího oblečení?

  1. Snadnější přístup k prsům

Kojicí oblečení je navrženo tak, aby umožnilo rychlý a snadný přístup k prsům. To usnadňuje kojení ve všech situacích, ať již doma, venku nebo třeba za hluboké noci, kdy je rychlost a  jednoduchost použití naprosto zásadní. Ve spojení s nosicím oblečením naší značky můžete kojit např. i rovnou v nosítku, při nošení svého drobečka.

  1. Pohodlí pro matku i dítě

Materiály používané při jeho výrobě jsou měkké, elastické a pohodlné, což zajišťuje, že se  jak maminka, tak mimčo cítí příjemně během kojení. Pohodlné oblečení může také snížit riziko podráždění kůže u obou stran. Na výrobu našich produktů používáme zásadně nejkvalitnější materiály – bavlnu, viskózu a další, často v bio kvalitě.

  1. Stylový design

Naše kojicí oblečení jsme navrhli tak, aby bylo stylové a módní. Při jeho nošení se budete cítit sebevědomě a dobře i při celodenní náročné péči o miminko a třeba váš partner vás neuvidí pouze ve „vytahaném tričku“. Pokud při kojení zároveň pracujete nebo navštěvujete více společenských akcí, určitě oceníte i elegantní kojicí šaty, které můžete bez obav použít na jakoukoliv oficiálnější událost.

  1. Podpora pro plné kojení

Kojicí oblečení Angel Wings jsme navrhovali tak, aby podporovalo plné kojení a umožňovalo miminku se efektivně napít. Střihy a provedení našich produktů je jednoduché, aby miminko nerušily a neodváděly jeho pozornost. V případě, že chcete mimčo při kojení „zabavit“, využijete např. kojicí korále.

  1. Diskrétnost

Kojicí trička i šaty naší značky navrhujeme tak, aby poskytovaly co největší míru diskrétnosti. To může být důležité v situacích, kdy si chcete udržet soukromí od zvědavých pohledů kolemjdoucích. Ať již na dětském hřišti, v parku nebo na poště – miminko nakrmíte právě tam, kde je potřeba, aniž byste se museli bát nevhodných komentářů nebo zvýšené pozornosti okolí.

  1. Podpora pro vazbu matka – dítě

Kojicí oblečení poskytuje podporu pro vytváření silné vazby mezi matkou a dítětem během krmení. Pohodlné a příjemné prostředí může podpořit intimní spojení a poskytnout dítěti pocit bezpečí a blízkosti.

  1. Ekonomická investice

Investice do kojicího oblečení může být i ekonomicky výhodná. Čím déle a efektivněji kojíte, tím více snižujete náklady spojené s nákupem lahviček a speciálních kojeneckých výživ.

 

Chceš si prohlédnout celou nabídku kojicího oblečení Angel Wings? Mrkni k nám na web.

Chceš si prohlédnout nějaké kojicí bestsellery“ naživo“? Mrkni k nám na YouTube kanál , Instagram nebo Facebook.

 

Nejnovější články

Nejnovější produkty

ZA CO NÁM MAMINKY MOHOU RUCE UTRHOUT

Nejoblíbenější nabídka

Snažíme se, aby jste tady u nás cítili co nejlépe. I proto musíme občas udělat pořádnou údržbu webu. A ta nastala PRÁVĚ TEĎ.
Omluvte tak prosím na pár dní drobné chyby ve zobrazování - víme o nich a pracujeme usilovně, aby vše bylo co nejdříve 100% !

Translate »