A v čem je ta kapsa teda lepší než bunda?

A v čem je ta kapsa teda lepší než bunda?

Tak to vám úplně nepovím.

Já jsem nikdy kapsová moc nebyla.

Teda kapsy jako takové mám moc ráda, ale nejsou kapsy jako kapsy:)

Teď hovořím o tom zvláštním kousku, který vypadá jako malý fusak, ale trčí z něj na všechny strany popruhy a vy vůbec netušíte, jak se do toho zamotat…

Možná bude nejlepší vám sem hned na začátek dát krátké video, abychom všichni věděli o čem je řeč:)

Tak to je ona. Už to nevypadá až tak zvláštně, že?

Tenhle doplněk k oblečení má něco do sebe.

Můžete nosit svoje vlastní , nijak nespecializované (to je slovo, že nevím, jestli jsem si ho náhodou zrovna nevymyslela:) ), oblečení. Nemusíte řešit, jestli bundu s dítětem zapnete nebo ne, že máte raději saka a nebo že jste se prostě po těhotenství opravdu těšila do toho svého oblíbeného kabátku.

Prostě navážete dítě, přes něj dáte kapsu a svojí bundu necháte rozepnutou. A ono to může celé vypadat opravdu stylově .

 

Já jsem dřív kapsy moc ráda neměla. Nelíbily se mi, jak to všude trčí a odstává a , je to příliš dlouhé, nevkusné, k ničemu se mi moc nehodí…

Ale vy jste jí tak chtěly, že jsem na tom s mojí Editkou začala pracovat.

a výsledek se mi vážně líbí.

 

 • ta vnitřní část – taková fleesová kapsička, udrží dětské nožky v teple, ale přitom se s ní ani nejživější rarášek nevykope
 • bederní popruh udrží spodní část hezky u těla, takže to nikde neodstává
 • kapsa se dá zkracovat a prodlužovat dle potřeby, takže s novorozeňátkem na sobě nemusíte mít “zástěru”, ale přizpůsobíte si to celé jeho velikosti
 • popruhy se na první pohled zdají dlouhé, ale když je jednou zavážete, není to nijak složité a hlavně – můžete si díky nim kapsu utáhnout přesně podle svého těla
 • uvnitř límce je schovaná tenká, ale nepromokavá kapucka
 • celá kapsa se dá stáhnout v horní části, takže dítěti netáhne za krk
 • uvnitř je odepínací dečka, takže máte kapsu na zimu, jaro i podzim, jak zrovna potřebujete
 • materiál je softshell s 10 000 vodním sloupcem a 5000 prodyšností, takže nepromokne ale ani v tom nebudete zapaření jak ve skleníku.
 • mandala je reflexní, tak už nemusíte smutnit, že je brzy tma, budete svítit na dálku:)
 • můžete si jí přehazovat s manželem jak bude libo a nebojte, i fialovou může mít chlap (pokud si vyberete zrovna tuhle barvu). Fialová a růžová jsou prý teď pro muže v módě, tak se barevně zbytečně neomezujte:)

Tak co vy na to? Vyzkoušeli jste? Znáte? Zajímá Vás něco, co jsem ještě nezmínila? Sem s tím :)

 

 

Jak jsme k prošívané bundě přišli

Jsou okamžiky, kdy k nám přijde dodavatel s látkami, ukáže nám vzorky a my už přesně víme, co z kterého kousíčku vznikne. V hlavě se začnou rodit myšlenky, nápady a z nich celek. Jsme s Edit v ten okamžik tak propojené, že během pár chvil obě víme, že velmi brzy spatří světlo světa novou andělskou bundu.

To je ta lepší varianta…

Horší je, když obě máme v hlavě látku, která prostě není k sehnání.

Je jich spousta podobných, ale žádná taková, která by nás oslovila…

A přesně tak to bylo s proševem.

To, že chceme ušít přechodovou bundu, víme už dlouho.  Víme i to, že by měla být prošívaná, ale ne buřtíkatá. Že má být elegantní a krásná, taková “jiná” . Pro ty z vás, které, stejně jako já a Edit, nenosíte softshellku, i když se vám líbí. Prostě nám ale do šatníku nejde.

Sháněly jsme dlouho a všude možně, až jsem jí objevila. Na veletrhu u takového malého , skoro nenápadného stánku.

Moje srdce zaplesalo.

To je ono ! Následovalo několikaměsíční martirium domlouvání se, kdy a kolik toho potřebujeme, kolik oni mají k dispozici. Tisíc a jedenkrát to celé změnili a když látka nakonec přišla, bylo vše úplně jinak než jsme se domluvili.

To by z toho jednoho omyli…

No nevadí. I tak je krásná a výsledek ještě hezčí.

Jen těch světlých, které jsme nazvali Cappuccino, je 36.

Ano, čtete správně. Kdybychom do každé země, kam dodáváme poslali právě jednu bundu v této barvě, ani nám to nevystačí…

Ty tmavší jsou také supertruper. Pokud je ale favoritkou právě tahle kávová specialitka, moc bych neotálela…víc už jich nebude. Neb jsme opět a zase na začátku. Dodavatel nám dal všechno co má  a víc už nesežene …a my sháníme nanovo:(

Omalovánky pro radost a úsměv na tváři

Ten čas neuvěřitelně letí.

Jsou to dva roky, co mi do schránky přiletěl e-mail ve kterém bylo mimo jiné:

…Mám pro Tebe nabídku. Udělej si v čase Expa výlet do Sydney, protáhni si tu pobyt na jak dlouho budeš chtít a buď se mnou jako výrobce na stánku. To by byla naprostá bomba! Já Ti za to nabízím průvodce po Sydney, ubytováni (sice s tříčlennou smečkou malých háďat, ale můžu Tě ujistit, že ostatní návštěvy přežily a nenesou si žádnou psychickou újmu ;-) ) a stravu.

Co na to říkáš?

Musíte uznat, že taková nabídka se rozhodně neodmítá a já jsem dostatečně šílená na to, abych společně s australskou kamarádkou, která s nápadem přišla, během jediného měsíce naplánovala komplet celé Expo a vyrazila směr Austrálie.

To je příběh, který stojí za to rozvést, protože  ovlivnil celý můj následující život. Ale o tom až někdy jindy…

Téma tohoto zamyšlení je úplně jiné.

Taková událost, jako je Expo v Sydney, žádala nějaký speciální způsob propagace. Klasické letáky a vizitky jsou fajn. ale je to trošku nuda.

Tak přišel nápad.

 

Jako malá holka jsem milovala takové ty vystřihovací Panenky. Pamatujete?

Byla to holčička v plavkách nebo spodním prádle a vedle ní několikero šatiček, klobouků a bot, které se jí daly oblékat. Všechny jsme se tak na chvilku stávaly módní návrhářkou, prodavačkou, stylistkou, ačkoli tyhle názvy jsme před tím , samozřejmě, nikdy neslyšely:)

Líbila se mi myšlenka, vytvořit něco takového přímo pro nás, pro Angel Wings.  Maminku, kterou si budou moct holčičky oblékat do našich bund, svetrů a mikin. Nechat ji nosit miminko na břiše i zádech.

Okamžitě mě napadla Eva Rybníčková. Znáte ji? Ne?! A Pepeta znáte?  Taky ne? To je ale obrovská chyba!

Eva je geniální ilustrátorka ( mimo jiné ilustrovala překrásnou knihu  Dívka s havraními křídly od Terezy Kramerové ),  pro mě kouzelnice , která dokáže na papíře vytvořit absolutně úžasné věci.

Úkolu, namalovat vystřihovací panenky, se zhostila z grácií a vznikly z toho tři dámy a jeden muž.

Ztvárnění je ještě lepší než jsem čekala…

No posuďte sami.  Stáhnout si je můžete zde.

Následně vznikly ještě omalovánky, ve kterých, již zmíněné dámy, prožívají radosti všedních dní. Když kliknete sem, můžete si je vytisknout a začít malovat.

 

Já jsem z nich nadšená. Líbí se Vám?

 

Kdo je Vaše “nej kámoška?”

Moje dcerka je teď ve věku, kdy miluje takové ty “přátelské šperky”, kdy si jednu polovinu si nechá a druhou dá své “nej kám” aby věděly, že k sobě patří.

Znáte je? Srdce rozpůlené vedví, dvě boty , každá na jiném řetízku, dva náramky  – na jednom “best” a na druhém  “friends” .

 

Přátelství nás provází po celý život. Myslím, že obzvláště my holky potřebujeme k životu nějakou tu svojí Nej kámošku. Tu, které můžete zavolat, když je Vám ouvej. Takovou, která Vás objeme a vyslechne.

Tu, se kterou si vždycky máte co říct ale umíte i společně mlčet.

Tu, která ví, jak umíte být protivná, zná všechny vaše špatné vlastnosti a přesto zůstává vaší přítelkní.

Je to přesně ta , na kterou si vzpomenete jako první, když vyhrajete soutěž o šaty pro sebe a vaší kamarádku.

 

Na chvilinku jste dvojčata. Cítíte to propojení…

 

A tak přišel nápad. Máme rády soutěže a vy také. Je to radost s troškou adrenalinu :-)

 

Tahle soutěž byla o šaty pro jednu z vás a vaší kamarádku.

A jak to dopadlo?

 

Nějak jsme nepostřehli, že bylo jaro. Vy ano? Nebo opravdu žádné nebylo?

Většinou míváme na letní šatičky spoustu času. Od Dubna do čevna na ně smutně koukáme ve skříni a čekáme, kdy přijde jejich čas. Letos to ale vypadá, že si jich užijeme velmi…

Soutěž vyhrála Alena, s úžasnými iniciály AW.  Na náhody nevěřím, o to víc mě to tedy potěšilo.

Tak jsme jí poprosili o pár slov…

…letos jsem se konečně odhodlala k proměně šatníku a k upřímné odpovědi na otázky, které věci skutečně nosím, cítím se v nich dobře a dají se kombinovat s ostatními věcmi.

Navíc jsem si přála, aby to odráželo mou skutečnou povahu, osobnost, abych to zvládla bez větších výdajů a abych měla ve skříni míň věcí, které však budou hezké a déle vydrží.

První vlna vyřazování sebrala 15 kg věcí, putovala na výměnný bazar a vzala s sebou téměř všechny kalhoty. Pořád jsem si nebyla jistá, zda to bez nich zvládnu a co budu nosit ve dnech, kdy potřebuju na sebe rychle něco hodit a být v tom až do večera.

Ve druhé vlně jsem si už byla jistá, že kombinace šatů s legínama je ta nejlepší ze všech. Při nižších teplotách oblíkám oboje a když se oteplí, sundávám legíny. Nemusím se pařit v kalhotech, vypadám žensky a navíc tu proměnu zvládnu i na veřejných místech.

Střih šatů jsem však neměla vůbec vymyšlený. Ty, které jsem měla doma, mi tak nějak seděly a tušila jsem, že výstřih není to pravé a délka má být nad kolena.

Vlastně by ještě měly být volnější v pase a aby nebylo vidět, když se zapotím.

A pak jsem viděla šaty od Angel Wings. Na první pohled obyčejné, pro mě nečitelné, ale na ten druhý přesně takové, jaké potřebuju.

Jsou z přírodního materiálu, takže neškrábou. Mají volné rukávy, takže se do nich nepotím. Materiál mi toleruje váhové výkyvy několik kilo a když otěhotním, tak se do nich pořád vejdu.

Kombinace úzké sukně a tříčtvrtečního rukávu mi umožňuje použít je i jako elegantní kousek na večerní program a v kombinaci s legínama a džínovou bundou je to model, který využiju od jara do podzimu.

Díky za to, že můžu i s mandalou na zádech vyrazit do společnosti elegantně a pohodlně.

AW ( ano, Andrea má naprosto úžasné inicály, to nemůže být náhoda :-) )

Zaujaly Vás šaty ? Chcete také takové?  Tak koukněte sem .

Maminky nosí – tričko a šaty

Každý rok, na jaře, máme chuť ušít něco “holčičího”. Něco, co nemusí být nutně jen záležitost nošení dětí. Něco pro nás ženy. Trošku marnivé hadrářky, které máme rády originální ale přitom jednoduché oblečení.

Nápad většinou přijde jen tak s novým dnem. První přišla trička. Jednobarevná jen s decentním podpisem a mandalou na zádech u krku.

Když už byly na světě, přišlo nám škoda je o malinko neprodloužit a udělat z nich šaty. Pravda, tentokrát jsme myslely na ženy všeobecně a pozapomněly, že budete v šatech chtít i kojit.

Snad nám to pro tentokrát odpustíte. Vím totiž, že je budete milovat i tak. Kdo jednou oblékne, už nechce jiné…

A příští rok… kdo ví:-)

 

No a jelikož je spolupráce s Dědinská Mať vždycky sázka na jistotu, poprosily jsme jí zas o pár slov…

 

Keď o vás Rehana Ježková, zakladateľka značky Angel Wings, na svojom blogu napíše takýto krásny predslov, je jasné, že sa okamžite roztopíte blahom:

“Katharina alias Dedinská mať nás natolik okouzlila s recenzí na vlněný kabát, že jsme neodolali a poslali jí ještě jeden výrobek na zkoušku. S velikou pravděpodobností to není naposledy, protože tato dáma je prostě nádherná a její fotografie mají takový šmrnc, duši a energii, že se k nim musíte neustále vracet…”

A samozrejme, že keď ma potom oslovili na ďalšiu testovačku noviniek, nemohla som povedať nič iné, než Ááááno, idem do toho!

Kto sleduje môj blog, tak vie, že toto nebola moja prvá. Mám už za sebou vyskúšaný nosičský vlnený kabát a ľahkú neprefukovú vetrovku (recenzie nájdete v aktívnych odkazoch). A ma teraz čítajú mne blízke biomatky-nosnice, tak im dokonca túto českú značku ani netreba bližšie predstavovať..

Angel Wings (anjelské krídla) sú na svete už dlhé roky a za ten čas si stále držia popredné miesto na trhu s nosičským oblečením pre mamky aj oteckov. Svoje aktivity však rozširujú ďalej a postupne svojimi produktami myslia aj na krásne tehuľky či vyslúžilé nosiace mamičky, ktoré chcú naďalej zostať verné svojej obľúbenej značke. A presne z tohoto súdka sú tu aj ich tohtoročné letné novinky – štýlové čierne šaty a smotanové tričko.

Štýl

Hneď úvodom sa čestne priznávam, že toto nie je úplne ten štýl oblečenia, po ktorom by som siahala, keby bol výber outfitu na mne. Napriek tomu ma však na druhej strane prekvapilo, že keď som si šaty či tričko obliekla, naozaj som sa v nich cítila príjemne a dokonca sa v nich aj sama sebe páčila. A čo viac! Dokonca až tak, že som po nich potom siahla už viackrát aj potom neskôr v súkromí. A nielen na fotenie. ?

Materiál

Mriál šateiat aj trička tvorí 95% bavlna a 5% spandex a je veľmi príjemný na dotyk. Ľahký a vzdušný a pokojne vhodný aj do teplého letného dňa či kdesi na letný podvečer v meste.

Veľkosť

Zvyčajne nosím veľkosť oblečenia L, hoci mi sedí aj Mko. Ja sa ale vo všeobecnosti lepšie cítim vo veciach, ktoré mi nie sú obtiahnuté na telo. Takže som to riskla a pri výbere zvolila číslo L/XL. Trochu som sa obávala, či to zo mňa potom nespadne, ale nie. Šaty aj tričko sú mi akurát tak ležérne voľné. Presne tak, aby som sa v nich aj ja cítila komfortne.

Jedine čo, tak “sukňa” šiat sa mi občas pri veľkej aktivite skĺzla trošku nižšie a nedržala fixne na bokoch. Ale tak tu si človek nemôže veľmi vyberať, keď nemá zadok. Buď som si ju teda opäť trošku povytiahla na boky alebo sa to dá prípadne dorovnať nejakým štýlovým opaskom.

Taká tá väčšia oversize veľkosť mi potom tiež prirodzene spôsobovala aj to, že mi šaty i tričko jemne prepadávali z jedného či druhého ramena, čo síce nebolo primárnym zámerom ich strihu, ale mne sa to naopak veľmi páčilo a vyhovovalo mi to. Dokonca som tak na fotkách aj poväčšinou “nastajlovaná”.

Dojčenie

Ešte príchodom Dedinského dieťaťa na svet, som si skriňu striktne rozdelila na policu s kúskami vhodnými na dojčenie (veľký výstrih, pružný výstrih alebo originál “kojotričká”) a potom na policu s vecami, ku ktorým sa vrátim potom raz, raz o pár rokov…

Takže akonáhle ma nejaké oblečenie zaujme, okamžite sa naňho dívam s otázkou: “Ako cez neho budem dojčiť?

Strih trička je v tomto prípade bezproblémový. Veľký voľný rukáv umožňuje diskrétne dojčenie z boku, tak ako to vidíte na fotkách. Priznám sa však, že s Dieťaťom v šatke ani nosiči som to neskúšala, takže ako je to s dojčením priamo pri nosení, to naozaj neviem. Ak má ale niekto záujem, môžem dodatočne dotestovať. ?

Problémom sú však šaty, ktoré žiaľ “kojofriendly” nie sú. Ani cez dekolt a logicky pri takto dlhom rukáve ani cez rukáv. To je podľa mňa osobne veľmi veľká škoda a asi najväčšie mínus celých šiat. Nakoľko dojčenie, nosenie, kontaktné rodičovstvo a všetky tieto “biomatkovské” vecičky idú podľa mňa ruka v ruke jedno s druhým a mali by sa navzájom podporovať.

Beriem to však tak, že ak sú šaty určené tehuľkám, ktorým naozaj krásne svedčia, tak tie ešte dojčenie riešiť nemusia. Ak sú určené vyslúžilým nosniciam s odrastenými deťmi, tak tie už vlastne takisto nie. A zasa nie každá “nekojo” žienka chce mať pod pazuchami vetracie otvory na prsníky. Takže svoje publikum si aj tieto šaty isto nájdu a urobia radosť svojim budúcim majiteľkám.

Lebo ako som už raz písala, nosia sa naozaj príjemne. Ale ja osobne by som však potom do budúcna radšej videla model šiat aj s funkciou na dojčenie. ?

Vo všeobecnosti to teda zhrniem a opäť raz dávam kúskom palec hore. Ide o pohodlné, skôr športovo-elegantné modely v kvalitnom prevedení, ktoré sadnú viacerým typom postáv. Angel Wings je overená česká výroba, ktorá si ich šije sama a tieto modely má v ponuke dokonca za naozaj prijateľnú cenu.

Pokiaľ vás tieto produkty zaujali,
zakúpiť si ho viete na oficiálnych stránkach Angel Wings www.angel-wings.cz
alebo proste sledujte ich Facebook či Instagram.

 

A já vím, že vás tato mladá dáma zaujala a chcete vědět víc o tom, co píše, testuje, jak bloguje.  Tak koukněte na její stránky…  a nebo jí můžete sledovat na Instagramu či na Facebooku

 

A už zase prší

Píše se rok 2010 a já přemýšlím nad prvními produkty, které vzniknou pod značkou Angel wings.

 

Vyhrává to softshellová bunda a fleece mikina. Myslím si, že je to dobrý začátek. Jako aktivně nosící maminka potřebuji něco univerzálního, do města i do lesa.

Ve chvíli, kdy mikiny a bundy spatřily světlo světa a začal být o něj zájem, začaly se rázem ostatní maminky ptát po něčem opravdu nepromokavém. Skladném a lehkém .

A tak vznikla Pláštěnka

Úplně první pláštěnka byla spíš takové skladné a lehké pončo. Nebylo úplně elegantní, zato velmi praktické a vešlo se do malého pytlíčku. Nároky na nošení na břiše i na zádech splňovalo velmi dobře.  Bez dítěte se už ale příliš dobře nosit nedalo. Kapucka a otvor pro hlavičku byl na pláštěnce přiznaný a nedal se nijak schovat nebo zakrýt.

Bohužel, po nějaké době se materiál, ze kterého byly poncha šité, natolik zhoršil, že jsme jednu várku museli s velikou omluvou stánout z trhu. Když vám totiž pláštěnka promoká, je to celkem k vzteku.

Nějakou dobu jsem celou záležitost nechala uzrát. Poptávka po pršipláštích však stále rostla a dotazy se množily. V té době jsem už ale nechtěla vytvářet něco, co není elegantní a oku lahodící. Vznikl tedy jarní kabát, vypodšitý bavlnou, který unosíte i bez dítka a vypadá krásně…

Stále to však nebylo  úplně ono a já začala pátrat po něčem jiném. Po materiálu, který bude zátěrovaný zvenku, takže po něm bude voda stékat. Bude barevný, veselý a lehký. Takový, ze kterého ušijete pláštěnku, která Vám rozveselí každý den. Takovou, se kterou se budete těšit až zas začne pršet.

 

A to se nám povedlo. A abyste věřily že je opravdu ” ta kterou musíte mít ” , poslali jsme jednu opravdové mamince na vyzkoušení…

 

Zdravím všechny nosící maminky!

Pláštěnka! Krásná, modrá, puntíkatá pláštěnka. Nosící, puntíkatá pláštěnka!!! Jen co jsem ji na webu společnosti Angel Wings viděla, věděla jsem, že ji nutně potřebuju mít.

Možná si řeknete, že jsem marnivá a že potřebuji mít každou blbost. Ale věřte mi není to tak. Dlouho jsem po ní pokukovala, přála si jí, přemlouvala manžela (však mnohé z vás vědí, jak to chodí, když se svou drahou polovičku snažíte přesvědčit, že NUTNĚ POTŘEBUJETE(!) obohatit svůj šatník o nějaký ten nový kousek). Asi tak po dvou měsících mého úporného přemlouvání se můj muž začal tvářit děsně tajemně a podezřele. A už jistě všichni tušíte – ano přemluvila jsem ho

Tak, teď už víte jak se modro-puntíkatá kráska ocitla v mém šatníku, možná je na čase trochu vám představit i sebe samu a vlastně i mou dcerku, která mi v nošení pláštěnky dost pomáhá.

Jsem 27letá maminka Emmičky, ráda chodím do přírody na vycházky na podzim na houby, ale na druhou stranu také ráda vyrazím s ostatními maminkami do nějaké hezké a útulné kavárničky.

A také strašně nerada chodím venku když v ruce musím držet deštník. Naše Emmi je od narození velmi kontaktní miminko, takže jsme poměrně brzy začali i s jejím nošením – a to byla nejvíc spokojená – nejprve doma a pak i venku. Jedině tak nám totiž doma spinkala – a já si mohla alespoň v klidu uvařit třeba oběd.  Copak doma to byla pohoda, ale na ven jsem si oblékala manželovu starou mikinu a s ní jsem moc parády po městě nenadělala. Musím se Vám tedy přiznat, že pláštěnka nebyla mým prvním nosícím kouskem v mém šatníku. První byl krásný zavinovací svetr v teplejší variantě.

Pláštěnku nosím ráda v sychravém počasí – kdy je vlhko či mrholí. Když venku byla teplota nad 10 stupňů oblékala jsem si pod ní pouze bavlněné triko s tříčtvrtečním rukávem, Emmi měla navíc slabší mikinku, a myslím, že nám oběma bylo dobře.

Při teplotě pod 10 stupňů jsem pod pláštěnku přidala vrstvu ve formě teplejší verze zavinovacího svetru, Emmi měla také pouze slabší mikinku a bylo nám oběma akorát.

Ona je prostě bezva, přiznám se, že ji ráda nosím i bez Emmičky, a to jak do deště, tak vlastně i jen tak místo větrovky. Nejlepší na ní je, že se dá zkombinovat ke všem stylům. Můžu si ji vzít jak do lesa, tak na procházku do města i na slavnostnější chvíle – ta moje už byla dokonce i na promoci :-)

Hodně mých nosících i nenosících kamarádek mi ji závidí, protože když potřebuju honem koupit mléko, které právě došlo, mohu jen tak vyběhnout z domu s dcerkou v nosítku a v pláštěnce, nemusím ji dlouze strojit dávat do kočárku, přetahovat slídou…

Tuto pláštěnku jsem začínala testovat na podzim. Skvěle se tedy hodí do každého vlhčího počasí, které právě podzim nabízí. Přes zimu měla moje pláštěnka volno, ale už se těším až se venku zase oteplí a budu ji moc trošku provětrat.

Materiál:

Pláštěnka je vyrobena z polyesteru, který je opatřen membránou. Díky tomu se pod touto pláštěnkou nezapaříte tak jako pod klasickou igelitovou. Zároveň přes ní neprofoukne žádný větřík. Pláštěnka Vás i Vaše zlatíčko ochrání před vlhkým a sychravým počasím. Když ale lije jako z konve, raději zůstaňte doma. Přes zipy, které nemají voděodolnou úpravu zatéká. Jediné, co bych pláštěnce vytkla je trošku krkolomnější nandávaní krycího dílu na krk, nicméně i to lze s větším tréninkem nacvičit.

Součástí pláštěnky je:

 • Pláštěnka
 • Nosící vsadka, která se dá vepnout do předního ale i do zadního dílu pláštěnky
 • Kapucka pro jištění hlavy dítěte
 • Ochrana krku, využijete především ve dnech, kdy fouká, či když silně prší

 

Malé shrnutí:

+ stahovací rukávy

+ prostorné kapuce, které se díky gumičkám dají upravit tak aby dobře seděly

+ lehce propasovaný slušivý střih

+ variabilita použití (s dítětem na břiše či zádech, bez dítěte)

+ dvojité kapsy

–  při větším dešti teče pod zipy

–  horší manipulace se vpínacím dílem ke krku.

A závěrem? Jsem ráda, že ji mám. Držte mi palce, právě přesvědčuji manžela, že na jaro potřebuji nějaké krásné gumáky

Maminka Pavla

Víte, kdo ušil vaše oblečení?

Fashion Revolution je uvědomění si toho, že naše oblečení nepadá z nebe. Vyrábějí ho lidé, kteří mají potřeby, touhy a sny. Stejně jako ty nebo já.

zdroj : Fashion revolution week

Jsou projekty, které okolo mě jen tak projdou. U jiných se zastavím, některé mě zaujmou. Každý týden sociální sítě na něco upozorňují.

Někdy je to pro zasmání, někdy je to úplná hloupost.

Jindy však, tak jako v případě Fashion Revolution week, jde o něco, co mě hluboce chytí za srdce.

Protože se mě to týká. Protože se to týká každé z nás. Protože je to součástí mě samé.

 

 

Možná si říkáte – “mě móda nezajímá. Nejsem nakupovací typ.”

Ale pravda je, že nahatí nechodíme. Podnebí ani společnost nám to neumožňuje. Takže minimálně pár kousků Vám v šatníku visí.

Já módu miluju.

Milovala jsem vždy a dnes, když je to moje vášeň a můj business, miluju jí o to víc.

Fashion revolution week se snaží poukázat na to, že oblečení nevzniká samo o sobě, že jsou za ním lidé. Takoví, jako Ty nebo já. Ženy (v našem případě). Které každé ráno zasedají ke svému šicímu stroji a steh po stehu vytvářejí umělecká díla.

Z malinkých kousíčků sešijí složitý celek. A to by se mělo dít v podmínkách, ve kterých se jim pracuje dobře. Kam přicházejí s úsměvem na tváři a jsou za svou práci náležitě oceněné.

Naší fillozofií v Angel wings je vymýšlet a vytvářet takové oblečení, které nebude viset ve skříních.

Takové, které se dá nosit po velmi dlouhé období. Od těhotenství, s dítětem na břiše, na zádech, v tandemu nebo zcela bez něj . Oblečení multifunkční a specializované. Takové, které můžete nosit s prvním, druhým, třeba i třetím dítětem. Dokonce i v mezidobích mezi nimi. Nevytváříme odpad. Kvalita je pro nás na prvním místě.

Největší radost mívám, když vidím, že bundy Angel wings oblékají s radostí a láskou i maminky, které mají své děti z šátku odrostlé. Pak vím, že má naše práce smysl. Chceme vytvářet kousky, které Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu, budou praktické, pohodlné a vy se v nich budete cítit krásné.

V českých podmínkách, českýma rukama.

 

Každá bunda má svůj příběh. V každé je schováno tisíce laskavých doteků a radost z práce. Cítíte to?

Víte, kdo ušil vaše oblečení?

Více o zákulisí naší dílny naleznete I v mém článku “Když stroje utichnou”