Moje dcerka je teď ve věku, kdy miluje takové ty “přátelské šperky”, kdy si jednu polovinu si nechá a druhou dá své “nej kám” aby věděly, že k sobě patří.

Znáte je? Srdce rozpůlené vedví, dvě boty , každá na jiném řetízku, dva náramky  – na jednom “best” a na druhém  “friends” .

 

Přátelství nás provází po celý život. Myslím, že obzvláště my holky potřebujeme k životu nějakou tu svojí Nej kámošku. Tu, které můžete zavolat, když je Vám ouvej. Takovou, která Vás objeme a vyslechne.

Tu, se kterou si vždycky máte co říct ale umíte i společně mlčet.

Tu, která ví, jak umíte být protivná, zná všechny vaše špatné vlastnosti a přesto zůstává vaší přítelkní.

Je to přesně ta , na kterou si vzpomenete jako první, když vyhrajete soutěž o šaty pro sebe a vaší kamarádku.

 

Na chvilinku jste dvojčata. Cítíte to propojení…

 

A tak přišel nápad. Máme rády soutěže a vy také. Je to radost s troškou adrenalinu :-)

 

Tahle soutěž byla o šaty pro jednu z vás a vaší kamarádku.

A jak to dopadlo?

 

Nějak jsme nepostřehli, že bylo jaro. Vy ano? Nebo opravdu žádné nebylo?

Většinou míváme na letní šatičky spoustu času. Od Dubna do čevna na ně smutně koukáme ve skříni a čekáme, kdy přijde jejich čas. Letos to ale vypadá, že si jich užijeme velmi…

Soutěž vyhrála Alena, s úžasnými iniciály AW.  Na náhody nevěřím, o to víc mě to tedy potěšilo.

Tak jsme jí poprosili o pár slov…

…letos jsem se konečně odhodlala k proměně šatníku a k upřímné odpovědi na otázky, které věci skutečně nosím, cítím se v nich dobře a dají se kombinovat s ostatními věcmi.

Navíc jsem si přála, aby to odráželo mou skutečnou povahu, osobnost, abych to zvládla bez větších výdajů a abych měla ve skříni míň věcí, které však budou hezké a déle vydrží.

První vlna vyřazování sebrala 15 kg věcí, putovala na výměnný bazar a vzala s sebou téměř všechny kalhoty. Pořád jsem si nebyla jistá, zda to bez nich zvládnu a co budu nosit ve dnech, kdy potřebuju na sebe rychle něco hodit a být v tom až do večera.

Ve druhé vlně jsem si už byla jistá, že kombinace šatů s legínama je ta nejlepší ze všech. Při nižších teplotách oblíkám oboje a když se oteplí, sundávám legíny. Nemusím se pařit v kalhotech, vypadám žensky a navíc tu proměnu zvládnu i na veřejných místech.

Střih šatů jsem však neměla vůbec vymyšlený. Ty, které jsem měla doma, mi tak nějak seděly a tušila jsem, že výstřih není to pravé a délka má být nad kolena.

Vlastně by ještě měly být volnější v pase a aby nebylo vidět, když se zapotím.

A pak jsem viděla šaty od Angel Wings. Na první pohled obyčejné, pro mě nečitelné, ale na ten druhý přesně takové, jaké potřebuju.

Jsou z přírodního materiálu, takže neškrábou. Mají volné rukávy, takže se do nich nepotím. Materiál mi toleruje váhové výkyvy několik kilo a když otěhotním, tak se do nich pořád vejdu.

Kombinace úzké sukně a tříčtvrtečního rukávu mi umožňuje použít je i jako elegantní kousek na večerní program a v kombinaci s legínama a džínovou bundou je to model, který využiju od jara do podzimu.

Díky za to, že můžu i s mandalou na zádech vyrazit do společnosti elegantně a pohodlně.

AW ( ano, Andrea má naprosto úžasné inicály, to nemůže být náhoda :-) )

Zaujaly Vás šaty ? Chcete také takové?  Tak koukněte sem .